אילו הסיבות לתת לנוטריון לתרגם אישורים רישמיים

לא פעם אנו מוצאים את עצמנו מגיעים אל נוטריון כדי לתרגם מסמכים רשמיים שונים. הדבר מעלה בקרב רבים את התהייה: למה אני צריך להגיע דווקא לנוטריון כדי לבצע את התרגום המדובר? יצאנו לבדוק את הנושא באופן מעמיק במטרה לקבל את התשובות המדויקות ביותר בנושא. הישארו אתנו ותגלו גם אתם מהן הסיבות שיגרמו לכם לתת לנוטריון לתרגם את האישורים הרשמיים שלכם.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

 

את המדריך הנוכחי אנו כותבים לאחר שמכרה שלנו החליטה שלא למסור לנוטריון טופס שהיה צריך לתרגם. לדבריה, היא לא ידעה מה התפקיד של נוטריון. לכן, היא בחרה לדחות את העניין. אבל בסופו של דבר, היא הפסידה ובגדול. שכן, תפקיד משתלם ביותר שהוצע לה מטעם מקום העבודה בחוץ לארץ לא חיכה לה והיא איבדה את האפשרות לבצע את הרילוקיישן החלומי שלה. הסיפור הזה הוא חלק מאחת הסיבות שאתם צריכים לקרוא ולהפנים. תרצה סייעה לנו להבין שזו סיבה חשובה, ומיד לאחר מכן, יצאנו לברר עם ישראלים נוספים מהן הסיבות שלהן לדבר.

 

למה לתת לנוטריון לתרגם אישורים רשמיים? סיבה מספר 1

הסיבה ה – 1 שהגענו אליה לאחר ששמענו את המקרה של תרצה נוגעת לאישור תרגום תעודות תואר ברמת השרון שהיא פשוט החליטה שלא לבצע משום מה. תרצה היא בעלת תואר ראשון ברפואה (ויש לה גם תארים נוספים, אבל זה כבר לא נוגע למדריך הנוכחי). היא התבקשה לשלוח תרגום לתעודת התואר שלה על ידי מקום העבודה שהיה צפוי להעסיק אותה. היא לא נתנה לנוטריון לתרגם את האישור הרשמי שלה והצעת העבודה ירדה מהשולחן לאחר זמן מה. כך שכדאי שתתנו לנוטריון לתרגם אישור שכזה, כדי שתוכלו להתקדם בעבודה שלכם ולקבל הצעות מחו"ל.

 

למה לתת לנוטריון לתרגם אישורים רשמיים? סיבה מספר 2

הסיבה השנייה נמסרה לנו מישראלי שחי כרגע ביעד מחוץ לארץ במשך כמה שנים. לדבריו, בתחילת הדרך הוא היה צריך לתת לנוטריון אישור רשמי על היותו בעל תואר בתחום ההנדסה. הוא ציין בפנינו שהקונסוליה ביקשה ממנו למסור אישור רשמי מטעם נוטריון שמציג כי אכן יש לו תואר בתחום זה. לדבריו, חשוב לתת לנוטריון לתרגם את האישור – אחרת, הוויזה יכולה להידחות ואז ההליך יכול להיות מסובך מאוד.

 

למה לתת לנוטריון לתרגם אישורים רשמיים? סיבה מספר 3

הסיבה השלישית נמסרה לנו על ידי גורם מקצועי שעובד עמנו במשרד. לדבריו, צריך לתת לנוטריון לתרגם אישורים רשמיים כי זו העבודה שלו. הוא הגורם המשפטי היחידי שהוסמך לעשות כך. אפשר בעצם לומר שהוא עבר דרך ארוכה כדי שתהיה לו את האפשרות לתת לכם את האישורים המתורגמים, כך שאתם צריכים לעשות זאת מבלי לחשוב פעמיים.

עד כאן המדריך המקיף שגרם לכם להכיר מקרוב את הסיבות לתת לנוטריון לתרגם אישורים רשמיים.

עורך דין

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תיק גירושין
עורך דין משפחה
כיצד תפתחו תיק גירושין?

בין אם בסמוך לאחר החתונה, בין אם לאחר מספר שנים או אחרי עשורים משותפים יחדיו – זוגות נשואים רבים מחליטים להתגרש. ישנן סיבות רבות לגירושין. בין אם מדובר על פגיעה

רצפה שקרסה
עורך דין נזיקין
רצפת מבנה שקרסה – על מי האחריות

לצערנו לא פעם אנחנו שומעים על אסונות בנייה כמו התמוטטות של גשרים, תקרות, רצפות ומבנים. האסונות האלו גורמים, במקרה הטוב, להרס כללי בלבד, ובמקרים הגרועים יכולים אף לגרום למצב של