האם יש חוק נגד הדלקת אש בשטח ציבורי בשבת?

מה ביקשנו בסך הכל? לעשות על האש? מה לעשות, אנחנו אוהבים בשר, אוהבים לעשות בשר כל שבוע, ועכשיו החלטנו לעשות על האש בשבת אבל פתאום

עולות לנו שאלות.

האם אפשר להדליק אש בשטח ציבורי בשבת? האם יש תקנות שאנחנו צריכים להכיר לפני שאנחנו רצים לעשות על האש בסופש עם המשפחה או החברים

שלנו? במאמר הזה, כל מה שאתם צריכים לדעת על הדלקת אש בשטח ציבורי.

 

אין תקנה נגד הדלקת אש בשטח ציבורי בשבת – אבל

כן, אין חוק שאוסר עליכם במפורשות להדליק אש בשטח ציבורי בשבת, אנחנו חיים במדינה יהודית שמקדשת ערכים יהודיים ואת המסורת בחוקים של המדינה אבל ברוך השם המדינה מתחשבת גם בערכים והצרכים של הקרניבורים שלא שומרים שבת.

אז כן, אין חוק או תקנה שמגבילה אתכם מהדלקת אש או מנגל בשבת ציבורי, אבל אנחנו ממליצים לכם לא לעשות זאת באזור בו יש ריכוז גבוה של דתיים, שכן זה יכול להוביל להיתקלות לא נעימה, ופגיעה ברגשות הדת של האנשים הגרים באזור.

אנחנו לא אומרים לכם מה נכון או לא נכון לעשות, אלא מה אולי עדיף לכם לעשות.

 

תקנות נוספות שכדי שתכירו

אז הבנתם שאתם יכולים להדליק אש בשבת ובפרט לעשות על האש כמו שצריך, עם המשפחה והחברים. אין מה לדאוג לא?

אז חכו, יש דברים נוספים שאתם צריכים להקפיד עליהם כשאתם מדליקים אש בשטח ציבורי.

קודם כל כדי שתכירו שלא בכל שטח ציבורי אפשר להדליק אש, במידה וכן ישנם בדרך כלל אזורים מתוחמים ספציפיים שם בכיף תוכלו להדליק על האש אמנם בכל זאת, אבל בהחלט לא בכל מקום בפארק, חפשו אחר שלטים.

דבר נוסף, צריך לשים לב שאתם לא מהווים מטרד לסובבים אתכם, במיוחד בשבת, יום בו עם ישראל נח בדרך כלל.

כיצד אתם יכולים להיות מטרד? במידה ואתם עושים המון רעש שיכול להיות לעיתים בלתי נסבל במידה ויש המון אנשים או מוזיקה, זה בהחלט יכול להפר את התקנות של הפארק.

דבר נוסף, שימו לב לעשן שמתפזר, שכן הוא יכול להגיע לבתים ולהיות מטרד אמיתי ולהפוך את היום שלכם לפחות נעים כשהשכנים מהסביבה מגיעים להתלונן.

בגדול, אין חוק האוסר או מגביל אתכם לעשות על האש או להדליק אש בכללי בשבת, אבל כן יש להקפיד לשמור על התקנות וחוקי הפרקים הציבוריים.

 

סיכום

מה נגיד לכם, מקווים שהרגענו אתכם, לכו תדליקו אש, תחגגו עם החברים, המשפחה, מקווים שהכנתם הרבה בשר לעל האש ועכשיו אתם בראש שקט.

אם אתם מחפשים גרילים לרכישה לקראת האירוע, גריל גז, גריל חשמלי או גריל פחמים, או אולי אפילו מעשנת פלט או מעשנת פחמים טובה, ממליצים לכם להיכנס לאתר של וובר, שמלא במוצרים איכותיים במחירים מגוונים ודינמיים במיוחד. למה אתם מחכים?

 

איש משפט

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מס באנגלית
עורך דין מיסים
החזרי מס און ליין, האם זה אפשרי?

בצד המידע האינסופי שניתן למצוא באינטרנט, בעשור האחרון חלה התקדמות משמעותית בכל הנוגע להנגשת שירותים של מוסדות ציבור וגופי ממשל לציבור הרחב, באופן שמאפשר לציבור לקבל שירותים ציבוריים ביעילות ובמהירות.

בוררות עסקית
חוק עסקים
מתי מומלץ להגיע לתהליך בוררות עסקית?

שותפויות והסכמים עסקיים למיניהם הם חלק מהותי ומרכזי בתרבות הכלכלית המודרנית והמתפתחת בה אנו חיים, ומטבע הדברים, מידי פעם עלולים לצוץ ולהתגלות אי אלו אי הסכמות וקונפליקטים עתידיים. כדי להתמודד

כללי
נפגעתי בתאונת דרכים – מה עלי לעשות?

למרות שאנחנו משלמים כול חיינו על ביטוחים לא תמיד אנחנו מגיעים לכדי הפעלתם ואפילו לא תמיד אנחנו יודעים שאנחנו זכאים לקבל מהם פיצוי או סיוע כלשהוא. במקרה של תאונת דרכים,

לַאֲר
עריכת דין
איך לבחור נכון עורך דין לתביעות ייצוגיות?

בחירה של עורך דין לתביעות קטנות זה לא עניין של מה בכך. כשאתם בוחרים בעורך דין, אתם צריכים להיות בטוחים שמדובר בבעל מקצוע שעונה על קריטריונים מסוימים וזו רק ההתחלה.