4 טיפים להתמודדות מול חברת ביטוח

תם משלמים כל חודש פרמיה גבוה לחברת הביטוח במשך כל חייכם במחשבה שבעת הצורך חברת הביטוח תשלם לכם. אך כשמגיע הרגע בו אתם זקוקים לעזרה וצריכים לנצל את תגמולי הביטוח אתם נתקלים בחומות התבצרות. החברה שמסכתם עליה מסרבת לשלם לכם את מה שמגיע לכם ונותנת לכם תירוצים שונים.

למרות שחברת הביטוח דחתה את התביעה שלכם, תדעו שיש מה לעשות בעניין. חברות הביטוח לא תמיד פועלות לטובת האינטרס שלכם אל לטובתן בלבד. הרב פעמים הסיבות לדחיית התביעות על ידי חברות הביטוח הן סיבות לא מוצדקות המסתמכות על סעיפים שוליים או טכניים בלבד בחוזה. אם אתם מרגישים שנעשה לכם עוול אתם יכולים לשנות את רוע הגזרה ולתבוע את חברת הביטוח.

תביעת חברת ביטוח היא לא תביעה פשוטה. לחברת הביטוח כוח רב והרבה כסף העומדים מאחוריה. היא משתמשת בעורכי דין מקצועיים וחוקרים פרטיים על מנת לנצח במשפט ולכן עליכם לדעת איך להתמודד מול חברת הביטוח בבית המשפט. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם:

 

אל תרימו ידיים

לחברת הביטוח אמנם יש הרבה אמצעים כלכליים, אך בסופו של דבר היא מחויבת לפעול לפי החוק. אם יש לכם עילה לתביעה אין סיבה שלא תוכלו לזכות. חברת הביטוח אמנם תביא לכם סיבות רבות מדוע היא אינה מחויבת לשלם ותציף אתכם בפרטים טכניים שונים מהחוזה. אך עליכם לזכור שלחברת הביטוח יש אינטרסים משלה ותמיד כדאי לבדוק את החוזה בעצמכם.

אנשי ביטוח

 

תפנה אל גורם מקצועי

פוליסות הביטוח הן חוזים מאוד ארוכים ומסובכים הכוללים פרטים טכניים ומונחים מקצועיים רבים. לרוב המבוטחים אין מספיק ידע כדי לדעת לקורא את החוזה ולהבין ממנו מה הזכויות המגיעות להם. לכן, כאשר אתם סבורים שחברת הביטוח מתחמקת מלשלם לכם כדאי לכם לפנות לעורך דין תביעות ביטוח ולהיעזר בידע המקצועי שלו.

עו"ד תביעות ביטוח הוא בעל מיומנות בקריאת חוזי פוליסות וידע להגיד לכם האם יש לכם עילה לתביעה ומה הזכויות והפיצויים המגיעים לכם. בנוסף, עורך דין מומחה יעזור לכם להתמודד מול חברת הביטוח בבית המשפט שכן תביעה כזאת היא ארוכה וקשה ותצטרכו מישהו בעל ניסיון ומומחיו שילחם עבורכם.

 

אל תתמהמהו עם התביעה

מרגע שקרה המקרה בגללו אתם זקוקים לחברת הביטוח מופעלת ספירה לאחור. בכל חוזה של פוליסת ביטוח יש סעיף התיישנות שהוא 3 שנים. זמן הגשת התביעה לחברת הביטוח, המשא ומתן או התלבטויות אישיות לא מונעים מהזמן לעצור. אם אתם לא מגישים את התביעה לבית המשפט לפני שעוברות 3 שנים לא תהיו זכאים להגיש תביעה.

 

תחשבו פעמיים

מרגע שהגשתם את התביעה חברת הביטוח תעשה כל מה שביכולתה כדי להוכיח שאין לכם עילה לתביעה. חברות ביטוח רבות שולחות חוקרים פרטיים על מנת שיעקבו אחר המבוטחים ויביאו כביכול "הוכחות" לכך שלמבוטח לא מגיע שישלמו לו. לכן, גם במהלך התביעה כדאי לכם לחשוב על כל פעולה שאתם הולכים לעשות גם בחיי היום יום.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מזיגה לכוס
עורך דין תעבורה
פסילת רישיון בגין נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות הינה עברה מסוכנת וחמורה ביותר אשר בגינה רישיונו של הנהג ייפסל באופן מיידי. מהן ההשלכות הנוספות ומה עוד חשוב לדעת בנושא – במאמר הבא. נהיגה תחת שכרות –

חדש
עורך דין פשיטת רגל
פשיטת רגל זה לא בדיוק מה שחשבתם

מה עובר לכם בראש כשאתם שומעים את צמד המילים "פשיטת רגל"? סביר להניח שהדבר הראשון שעולה לתודעה, זה תמונה של אנשים מודאגים בעלי מבט רדוף, החוששים שההוצאה לפועל תדפוק על

מאזניים
עורך דין פלילי
מה ההבדל בין עבירת הריגה לעבירות המתה?

היכרות עם ההבדל בין עבירת הריגה לעבירות המתה צריכה להיות אינטרס של כל חשוד, כי היא עשויה להשפיע בצורה דרמטית על האסטרטגיה המשפטית וכמובן העונש. בנוסף, חשוב להתייעץ עם עורך

איש חוק
עורך דין פשיטת רגל
אילו סנקציות קיימות בהוצאה לפועל?

בעל חוב יכול לפתוח הליך בהוצאה לפועל באמצעות מימוש שטר או המחאה, או אם ניתן פסק דין לטובתו. כאשר נפתח לחייב תיק בהוצאה לפועל, נשלחת אליו אזהרה ועליו לפעול תוך