באילו מקרים ניתן לתבוע תביעת דיבה?

מתלבטים האם להגיש תביעת דיבה? עו"ד שלומי וינברג, מומחה לתביעות לשון הרע והוצאת דיבה מסביר באילו מקרים תוכלו לתבוע. להלן הפרטים

 תביעות דיבה – באילו מקרים ניתן לתבוע?

זה לא סוד כי בשנים האחרונות המודעות לגבי הגשת תביעות דיבה עלה, וזאת בשל העובדה כי בזכות אמצעי התקשורת כמו גם הרשתות החברתיות אשר זוכה לתפוצה של עשרות אלפי בני אדם, שמו של אדם מוכפש וכתוצאה מכך נגרם לו נזק עצום לא רק מבחינה כספית, אלא גם נפשית. לכן, חשוב לזכור כי הגשת תביעת דיבה חייבת להתבצע באמצעות עורך דין מומחה לתחום של הוצאת דיבה,וזאת על מנת שתוכלו לדעת האם יש לכם עילה לתביעה, כמו גם מהו סכום הפיצוי אותו תדרשו בעקבות הפרסום. ע"פ עורך הדין שלומי וינברג, מומחה לתביעות דיבה, ניתן להגיש תביעת דיבה במידה והפרסום כלל אמירות שקריות לחלוטין, בין אם מדובר באמירה אשר פגעה באדם או בעסק שלו. יחד עם זאת, חשוב מאוד לזכור כי במסגרת התביעה יש להוכיח בפני בית המשפט כי אכן נגרם נזק בעצם הפרסום, כאשר ישנם מקרים בהם הנזק עשוי להיות נזק פוטנציאלי, כלומר – לא התרחש נזק עכשיו, אולם בעתיד בעקבות הפרסום עלולה להתרחש פגיעה בתובע. מדובר בתביעות אשר מצריכות איסוף ראיות כמו גם בחינה של היקף הנזק בטווח הקצר והארוך, ולכן ישנה חשיבות להתקשרות עם עורך דין אשר ידע להעניק לכם את המעטפת המשפטית כמו גם לבחון בצורה מעמיקה האם המקרה שלכם אכן עומד בקריטריונים, וזאת לאור ריבוי המקרים אשר בגינם ניתן להגיש תביעה.

לתבוע תביעת דיבה

מתלבטים האם להגיש תביעת דיבה? עו"ד שלומי וינברג כאן לשרותכם

כאמור, תביעות דיבה אינן עניין של שחור או לבן, אלא מצריכות הבנה משפטית מעמיקה אשר כוללת הכרות עם חוק לשון הרע, בהתאם לסעיף 3 אשר קובע כי די בפרסום עצמו – בין אם מדובר בפרסום ברשתות החברתיות, אמצעי התקשורת כדוגמת רדיו ועיתונות כתובה ועוד גם אם לא צויין שמו המפורש של האדם, ולכן ישנה חשיבות להתייעצות עם עורך דין מומחה אשר יבחן האם יש אכן עילה לתביעה, ובמידה וכן – מהו גבוה הפיצוי הנדרש בהתאם לתקדימים קודמים בבית המשפט לתביעות קטנות או בבית משפט השלום. עו"ד שלומי וינברג הינו עורך דין מומחה לתחום אשר הוא בעל מוניטין של שנים רבות אשר מעניק ייצוג משפטי מהמעלה הראשונה אשר מתבסס על בחינה מעמיקה של התיק שלכם ולאחריו ליווי משפטי החל משלב הגשת התביעה ועד לקבלת הפיצוי.ברבות השנים ייצג בהצלחה עו"ד וינברג מאות לקוחות אשר הגישו תביעות דיבה, באחוזי הצלחה גבוהים אשר מעידים על רמה משפטית מעמיקה ויסודית. מעוניינים לתאם פגישת ייעוץ? צרו קשר עוד היום באמצעות התקשרות למספר 03-6002829.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מעצר לא חוקי
כללי
מעצר שלא כחוק – כיצד מתמודדים?

כולנו בני אדם, כך שכולנו מבצעים טעויות. גם אנשים בתפקידים החשובים ביותר במגזר  הפרטי או הציבורי, שנדרשים לקבל החלטות משמעותיות בעלות השלכות מהותיות, יכולים לטעות. לכן, אין זה מפתיע שבמקרים

האם ניתן להשהות עיקול חשבון בנק
עורך דין בנקים
האם ניתן להשהות עיקול חשבון בנק

עיקול חשבון הוא אחת הפעולות המשפטיות הקשות ביותר שאפשר להפעיל כלפי אזרח. מלבד עונשים חמורים, מדובר על סנקציה חריפה ביותר לאור העובדה שהיא לא מאפשרת לכם לנהל פעילות פיננסית משמעותית.