מחיקת חובות

כל אדם זכאי לקבל הליך של מחיקת חובות אל מול הגופים השונים. כיצד זה מתבצע? כל הפרטים במאמר הבא.

מחיקת חובות – כיצד זה מתבצע?

אזרחים רבים מוצאים עצמם במציאות כלכלית בלתי נסבלת, זאת משום שהם "סוחבים" חובות אשר מצטברים למאות אלפי שקלים בממוצע. בנוסף, החובות הללו עלולים להוביל להוצאת עיקולים שונים כמו גם הגבלות אולם לא רבים מודעים לעובדה שהיא יכולים לבצע תהליך של מחיקת חובות, זאת באמצעות הוצאה של צו הפטר אשר באמצעותו נמחקים החובות וכתוצאה ישירה מכך גם ההגבלות אשר חלו ואשר כוללות בין היתר איסור הוצאת כרטיס אשראי, הגבלה על החשבון וכו'.

 כיצד מבצעים מחיקת חובות?

מחיקת חובות חייבת להתבצע באמצעות חברה מקצועית לתחום, זאת משום שמדובר בהליך משפטי מורכב ביותר אשר נעשה כולו בפיקוח של בית המשפט. אין דרך לבצע הליך מחיקת חובות מבלי להתייצב בפני בית המשפט, וזאת משום שיש להציג בפני בית המשפט מכלול של ראיות כמו גם נסיבות אשר בגינן ניתן להתחיל בביצוע של מחיקת חובות והוצאה של צו הפטר. לאור העובדה כי מדובר בהליך אשר מרכיב משמעותי בו הוא חשבונאי, לקיחה של משרד אשר מתמחה בתחום כמו אורדן ושות' תבטיח את הצלחתו ויציאה לחיים חדשים וזאת מבלי לחשוש מפני נושים או עיקולים אשר נבעו כתוצאה מצבירה של חובות. משרד אורדן ושות' מספק מזה כ 30 שנה הגנה משפטית מהטובות ביותר בתחום, זאת לאור העובדה כי תחת קורת גג אחת ניתן לקבל שירות ייעוץ משפטי מהשורה הראשונה גם ייעוץ חשבונאי מצוות רואי החשבון של החברה. למעשה, על מנת להתחיל בתהליך באופן המהיר ביותר השלב הראשון הוא לפנות למשרד ולאחריו יתבצעו מכלול פעולות אשר כוללות איסוף כלל הדוחות הכספיים תוך בחינה של נסיבות אישיות, כל זאת על מנת להתחיל במתן צו הפטר.

שעון

כיצד מתבצע הליך מחיקת חובות?

במידה ובית המשפט מצא כי נסיבות העניין אכן מצדיקות מחיקת חובות, ניתן לקבוע מסגרת תשלום קבועה אשר מותאמת בדיוק לתקציב של החייב וזאת עד לתקרת הסכום אשר נקבעה מראש, ומופחתת מגובה החוב כולו. לאחר שהחייב יגיע אל תקרת התשלום אשר נקבעה בהסכם, הוא יצליח לקבל צו הפטר המורה על מחיקת יתרת החוב מה שמאפשר להתחיל בחיים חדשים כמו גם ניהול נכון יותר של הצד הכלכלי, זאת כתוצאה מלמידה מלקחי עבר. על אף כי רבים סבורים כי מחיקת חובות רלוונטית רק בעבור אנשים רבי כוח ועוצמה, הדבר איננו נכון אלא גם האזרח הפשוט יכול לקבל הסדר מחיקת חובות וזאת בתנאי שהוא מקבל ליווי מקצועי החל מהשלב הראשוני ועד לסיום התהליך במתן צו ההפטר. על כן, אם ברצונכם לפתוח בחיים חדשים – פנו עוד היום למשרד אורדן ושות'. 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תביעת רשלנות רפואית
עורך דין רשלנות רפואית
רשלנות רפואית – מה אפשר לעשות בנידון?

הבנתם, אחרי הטיפול הרפואי שקיבלתם, שלמעשה הרופא שלכם לא טיפל בכם כמו שצריך? במקום לאבחן את המחלה שלכם מראש כפי שהיא ולתת לכם טיפול מתאים הוא למעשה חשב שמדובר על

פציעה בעבודה
עורך דין דיני עבודה
תאונת עבודה – על מה שצריך לדעת

במידה ותעברו תאונה במהלך חייכם בשכירים או עצמאים, ייתכן ותאונה תוגדר כתאונת עבודה. על מנת לדעת מה זכויותיכם ואיזה ערוצים מומלץ למצות – המשיכו לקרוא.   תאונת עבודה – מהי?

מאזניים
עריכת דין
פוטרת בזמן הריון – מה החוק אומר?

בישראל ישנו חוק נשים בעבודה, במסגרתו חל איסור על פיטורים במהלך הריון או חופשת לידה. מעבר לכך, ישנו חוק נוסף והוא חוק שוויון הזדמנות בעבודה, שאוסר על הפליית נשים הריונות