נהיגה רשלנית, האיום הגדול ביותר על ערים בישראל

סביר מאוד שאם אם גרים בעיד יש לכם הרבה ציפיות מראש העיר ומחברי העירייה לגבי ניהול העיר ומתן שירותים איכותיים בזמן ולפי הנדרש. אך במקביל לכך, גם מצופה מאתנו לנהוג כתושבי עיר טובים ולשמור על העיר, זאת כולל גם שמירה על כול התושבים שלה החל מקטן ועד גדול. נהיגה רשלנית, היא אחת התופעות שאינן נמנות עם שמירה על תושבי העיר ובפועל, היא האיום הגדול ביותר על ערים בישראל.

 

נהיגה רשלנית

רשלנות היא ביצוע פעולה מבלי לתת לה תשומת לב מספקת, בעצם ביצועה מבלי לנקוט את הזהירות הנדרשת וכתוצאה מכך, לגרום נזק לאחר. נהיגה תהיה נהיגה רשלנית כאשר אנשים לא מתרכזים בכביש לדוגמא ולא נותנים את הדעת לגבי מה שקורה כאן ועכשיו מחוץ לרכב שלהם. זאת יכול להיות מכול מיני סיבות אשר כולן כתוצאה מכך גם נחשבות עבירות על החוק.

  • שימוש בטלפון – למרות שמדובר בנהיגה בתוך העיר ואנשים מרגישים בנוח וגם לא בהכרח נוסעים כול כך מהר, שימוש בטלפון הוא מסיח הדעת מספר אחת, הוא פשוט מצמצם לאפס את החשיבה והקשב של הנהג במהלך נסיעתו ומונע ממנו להיות מחובר ולהגיב למה שקורה בדרך, גם מבחינת נהגים אחרים וגם מבחינת הדרך עצמה.
  • אכילה ושתייה – למרות שקפה נראה תמים, ולא ברור איך סנדוויץ' אבוקדו טעים בכלל יכול להזיק למישהו, אך אכילה ושתייה הן 2 פעולות אשר גם מנטרלות לפחות יד אחת של הנהג במהלך נסיעתו, אך גם גורמות לא להסתכל על הדרך בצורה מספיק ביקורתית ומרוכזת ופתאום לא כול כך קשה להוריד את שתי הידיים מההגה ובעצם לסכן את כול השותפים לדרך.

 

תאונות דרכים בעיר כתוצאה מנהיגה רשלנית

הסיבות הללו, ועוד רבות אחרות, גורמות לתאונות דרכים בתוך העיר ובעצם עשויות להותיר נזק רב למעורבים בתאונה. בגלל שבשונה מכביש מהיר, בתוך העיר יש הרבה מעברי חצייה והרבה שותפים בכול הגילאים לדרך, כול נהג אשר נוהג ברשלנות בעצם מאיים רבות על העיר. דווקא בגלל שנהגים מרגישים בנוח בעיר שלהם, הם לפעמים קצת מחפפים בקרבה הביתה מבחינת האדיקות של הזהירות בנהיגה וזה מאוד מסוכן ולא מטיב עם העיר.

 

נהגתם ברשלנות? פנו לעורך דין

במידה והייתם מעורבים בתאונה כתוצאה מנהיגה רשלנית שנהג בה נהג רכב, או באם אתם מואשמים בסוג כזה של תאונה, אתם חייבים ליצור קשר כמה שיותר מהר עם עורך דין תאונות דרכים. תופתעו לגלות כמה משמעותי יהיה הסיוע שלו, בנוסף לכך שסביר כי יהיו מעורבים הליכים משפטיים שלא תוכלו, ובטח שלא תרצו, להתמודד איתם לבד. נהיגה רשלנית מסכנת את חיי כול המעורבים והשותפים לדרך מחוץ לעיר, וכמובן שגם בתוכה. שמרו על עצמכם.

הודעות טקסט בזמן נהיגה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הגשת טופס
נוטריון
מהו אישור חיים ואיך נוטריון יעזור

במדינת ישראל, נוטריון הוא זה המוסמך לאמת בחתימתו כי האדם שעומד ונמצא לפניו הוא אכן מי שהוא טוען שהוא, והנוטריון הוא זה שבעל הסמכות לאמת את אישור החיים. לכן, אם

עורך דין פלילי
עורך דין פלילי – מתי אתם צריכים אותו?

כל אחד מאיתנו עלול להיות מעורב בלא מעט עבירות שונות, וזאת למרות שבאופן כללי כולנו מעדיפים לחשוב על עצמנו בתור אנשים טובים ושומרי חוק. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו

פציעה בעבודה
עורך דין דיני עבודה
תאונת עבודה – על מה שצריך לדעת

במידה ותעברו תאונה במהלך חייכם בשכירים או עצמאים, ייתכן ותאונה תוגדר כתאונת עבודה. על מנת לדעת מה זכויותיכם ואיזה ערוצים מומלץ למצות – המשיכו לקרוא.   תאונת עבודה – מהי?