רשלנות רפואית בבדיקות בהיריון

רוב הנשים מעידות על כך שאחת מהתקופות הכי מרגשות, יפות ומשמחות בחיים שלהן זו התקופה של ההיריון. יש ציפייה מאוד גדולה, דריכות והרבה תקווה, אך מצד שני, יש גם לא מעט חששות. מה שכן, בעידן המודרני שבו אנחנו חיים יש גם לא מעט בדיקות שכל אישה בהיריון יכולה וצריכה לעבור, ומטרת כל הבדיקות היא להקטין כמה שרק אפשר את הסיכונים ללדת ילד עם מחלות מסוגים שונים. למרות שיש בדיקות שגרתיות שכל אישה צריכה לעבור במהלך ההיריון, יש כאן גם משמעות אדירה לאופן שבו הרופא מציג את הדברים. כלומר, אם הרופא לא ישלח את האישה ההרה לעבור בדיקה מסוימת, מדוע שהיא תחשוב בעצמה על האפשרות לעשות את אותה בדיקה? בנוסף, אם האישה ההרה עשתה בדיקה מסוימת אך הרופא לא ניתח נכון את התוצאות, מה שווה הבדיקה וכיצד היא יכולה להועיל לאישה? כל המקרים האלה, ועוד מקרים רבים אחרים, עונים לשם רשלנות רפואית בבדיקות בהיריון ואם זה קרה גם לך, דעי שאת לא לבד. הבעיה העיקרית עם רשלנות רפואית הקשורה לבדיקות שונות בהיריון, זו העובדה שהיא לא הפיכה. כלומר, אם כתוצאה מהרשלנות הזאת נולד לך ילד עם מחלה כרונית קשה ביותר וניתן היה לזהות זאת לפני הלידה, כשעוד יכולת לעשות הפלה, טבעי שתרצי לעשות משהו בנידון. להתמודד עם ילד חולה זו לא משימה פשוטה ובמידה וניתן להוכיח שכל המקרה יכול היה להימנע אם הרופא לא היה מתרשל בתפקידו, למה שתוותרי על כך? זה נכון: הוכחה כזאת לא תשנה את המציאות שאיתה את צריכה להתמודד אך מצד שני, בהחלט יתכן שלפחות תקבלי פיצוי כלכלי הולם.

ילדה מחבקת

איך תתבעי את הרופא?

הדילמה שלך היא לא האם לתבוע תביעת רשלנות רפואית אלא איך כדאי יהיה לעשות זאת? אם כך, כדאי שתדעי שאת לא לבד, שכן רוב הנשים שחושבות על הגשת תביעה כזאת תוהות איך לעשות זאת. לכן אנחנו יכולים להבין את הבלבול שאת חשה והחדשות הטובות הן שהיום יש לך אל מי לפנות. אנשי המקצוע שמהם תוכלי להזמין שירות בתחום הזה הם כמובן עורכי דין עם התמחות ספציפית ברשלנות רפואית, אז למה שלא תפני אל אחד מהם עוד היום? זה נכון שגם הרופא שאת תובעת בוודאי יגיע לפחות עם עורך דין אחד שינסה להגן עליו ולסייע לו, אך זה לא אומר שאין לך סיכוי לצאת מנצחת. לכן שווה להתעקש, לבחור עורך דין מתאים ולצאת למאבק. בצורה כזאת אולי הפיצוי הכלכלי שתקבלי כן יעזור לך להתמודד עם המצב שאליו נקלעת ולכן יש לכך חשיבות אדירה.

לעוד פרטים על רשלנות רפואית בהריון – לחץ כאן

עו"ד מומלץ שכדאי לדבר איתו

מתלבט לאיזה עורך דין לפנות? רוצה להבטיח שאת עושה הכול כדי לצאת מנצחת מכל המאבק הזה? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין ללבך. זכרי שלמרות שיש הרבה מאוד עורכי דין בישראל, לא כולם אנשי מקצוע מספיק מוכשרים ומנוסים. לכן יש לבדוק אל מי את פונה, מה הניסיון של עוה"ד ועד כמה הוא באמת מוכשר. יש משמעות גם לשאלה האם מדובר על עורך דין שיש לגביו כמה שיותר המלצות, כי מה פתאום שתפני לאדם אנונימי ותפקידי בידיו עניין חשוב כל כך? את ההמלצות את לא חייבת לקבל היום ישירות מאנשים שאת מכירה, כי גם המלצות מקוונות יכולות לעזור. בחרי לך עורך דין מוביל שאת יכולה לסמוך עליו ותראי שלא תצטערי על שאת נאבקת כדי שהאמת תצא לאור.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תביעות חברת הביטוח
עורך דין ביטוחים
כמה כסף מקבלים מתביעות ביטוח?

כשמדובר בתביעות ביטוח, הבנת כמות הכסף שאתה יכול לצפות היא חיונית לתכנון פיננסי והבראה. בין אם חווית תאונת דרכים, נזק לרכוש או פציעה אישית, ניווט במורכבות של תביעות ביטוח יכול

עורך דין רשלנות רפואית
תביעות רשלנות רפואית

הלכתם לרופא כשהרגשתם לא טוב, הפקדתם את בריאותכם בידיו ובסופו של דבר הסתבר שהוא התנהג בצורה רשלנית? הוא אבחן אתכם כחולים במחלה מסוימת, בהתאם לכך נתן לכם תרופות אך בסופו

חוק ומשפט
עורך דין גירושין
שלושת השלבים העיקריים של תביעת גירושין

זהו, ניסיתם הכול, ובסוף נפלה ההחלטה הקשה כל כך – מתגרשים. סביר להניח שזוהי הפעם הראשונה שלכם בסיטואציה כזאת, וחוסר הודאות של מה שהולך לקרות רק עוד יותר מקשה עליכם.