5 טיפים לבחירת גנרטור להשכרה לאירועים פרטיים בלי לעבור על החוק

מתכננים לערוך אירוע פרטי ואתם צריכים גנרטור?
רגע לפני שתבחרו גנרטור להשכרה, חשוב שתדעו שיש מגוון רחב של גנרטורים וחשוב שתבחרו את הגנרטור המתאים ביותר לאירוע שלכם. נכון להיום ישנו מגוון רחב של גנרטורים בשוק. ישנם למשל גנרטורים בגדלים שונים שמופעלים על ידי סוגי דלק שונים  ויש אפילו גנרטורים מושתקים. כך שכדאי שתקראו מראש את הטיפים שאספנו עבורכם בשורות הבאות, כדי שתהיו בטוחים שאתם בוחרים בגנרטור שמתאים לאירוע שלכם.

 

להלן 5 הטיפים לבחירת גנרטור להשכרה לאירועים פרטיים

 

תבדקו מהו הספק המוצא של הגנרטור

הספק המוצא הינו אחד הנתונים החשובים ביותר בגנרטור. הספק המוצא קובע כמה מכשירים ואילו מכשירים ניתן לחבר אליו. חשוב מאוד לבחור בדגם שמתאים לצרכים שלכם. אם אינכם בטוחים כיצד לבחור גנרטור בהתאם לספק המוצא, ההמלצה שלנו היא להשתמש בגנרטור שיש לו הספק גדול. כך תמנעו ממצב שבו כל חריגה מהספק הנצרך תקפיץ את המפסק המגן של הגנרטור ותפסיק את הפעולה שלו.

 

הגודל כן קובע – תבחרו בגנרטור גדול

כשמדובר בגנרטורים, הגודל קובע. כך שרגע לפני שאתם פונים אל חברה שמספקת גנרטורים להשכרה, חשוב שתדעו שכדאי לכם לבחור בגנרטור גדול על פני גנרטור קטן, וזאת בתנאי שאתם יכולים להרשות זאת לעצמכם מבחינה כלכלית. הסיבה לכך היא שגנרטור גדול ומאסיבי יכול לספק לכם עבודה ממושכת ורצופה מבלי להתחמם באמצע האירוע ולגרום לכם למבוכה ואי נעימות. כך בעצם תוכלו להיות בטוחים שאתם יכולים להפעיל כמה מכשירים בו זמנית מבלי לחשוש שהחשמל ייפול.

 

תבדקו את מספר השקעים ואת עוצמת הזרם של הגנרטור

כל שקע שקיים בגנרטור מספר עוצמת זרם מסוימת. לכן, חשוב שתבררו מראש שיש לפחות שקע אחד שמספק עוצמת זרם ששווה או עולה על צריכת הזרם של המכשיר בעל הצריכה הגבוהה ביותר שיש לכם באירוע. כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שניתן יהיה להפעיל את הגנרטור.

 

אל תחברו את כל המכשירים החשמליים בעת ובעונה אחת אם מתאפשר

בעת קיום של אירוע פרטי, אנשים נוטים לפעמים לחבר את כל המכשירים החשמליים בעת ובעונה אחת. המצב עלול להוביל במקרים מסוימים לנפילה של החשמל. כך שאם אתם יכולים להימנע ממצב שכזה, תשתדלו לחבר רק חלק מהמכשירים בכל פעם.

 

שימו לב לאפשרות לנייד את הגנרטור

כידוע, ככל שתבחרו בגנרטור עם הספק גבוה יותר, כך הוא יהיה גדול וכבד יותר. זו הסיבה שחשוב מאוד למצוא את האיזון בין הגודל של הגנרטור לבין ההספק. אם אתם יודעים שתציבו את הגנרטור במיקום קבוע מבלי להזיז אותו במהלך האירוע, אתם יכולים לבחור בגנרטור גדול יחסית וכך תוכלו ליהנות מספק מוצא גבוה שיאפשר לכם הפעלה של כמה מכשירים בו זמנית.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מאזניים
עריכת דין
פוטרת בזמן הריון – מה החוק אומר?

בישראל ישנו חוק נשים בעבודה, במסגרתו חל איסור על פיטורים במהלך הריון או חופשת לידה. מעבר לכך, ישנו חוק נוסף והוא חוק שוויון הזדמנות בעבודה, שאוסר על הפליית נשים הריונות

משקל
עורך דין רשלנות רפואית
רשלנות רפואית של הרדמה: מה מגיע לי?

הרדמה לצורך ניתוח, או הליך רפואי אחר, המצריך אלחוש ונטרול של המטופל, היא אמצעי רפואי חשוב, מתקדם ואיכותי, המאפשר למנוע ממטופלים סבל וכאב. יחד עם זאת, הרדמה מלאה נושאת עימה

פטיש
עורך דין משפחה
איך תדע/י אם הדיון שלך יתקיים בדלתיים סגורות?

עיקרון הפומביות בבתי המשפט הוא עיקרון יסוד במשפט הישראלי ומתוקפו יכול כל אדם להיכנס לדיונים המתקיימים בבתי המשפט. חשיבותו נעוצה ברעיון לפיו לא מספיק שהצדק רק ייעשה, אלא עליו גם