מנהלים תביעה מול הבנק? עורך דין בנקים יעזור לכם

אם הגעתם למסקנה שרק תביעה היא הדרך להגיע לפתרון, בסכסוך מורכב שאתם מנהלים מול הבנק שלכם, חשוב לשכור עורך דין בנקים שזוהי ההתמחות שלו. עורכי דין מסווגים לפי הסמכתם לעסוק בנושאים משפטיים שונים ולכן הבקיאות של כל פרקליט יכולה להיות שונה. אבל עורך דין שניהל וטיפל בתביעות של לקוח נגד הבנק ויש לו את הידע והניסיון בתחום הזה בדיוק, יהווה את הייצוג המשפטי הטוב ביותר שאתם מבקשים לעצמכם.

למה זה עשוי להיות משתלם לתבוע את הבנק?

על אף ההוצאה הלא נמוכה שכרוכה בשכירת שירותיו של עורך דין כמו עורך דין אורדן, חשוב שיהיה מי שיהווה את הקול שלכם במשפט, במיוחד כאשר הברירה האחרת עלולה לעלות לכם הרבה יותר כסף. אנשים שמצויים בחובות או שיש להם סכסוך עם הבנק במשך הרבה שונים, הרבה פעמים מוותרים על הזכויות הבסיסיות שלהם, ונותנים לבנק לרמוס אותם בצורה בלתי הוגנת ולעיתים אפילו שלא כדין.

מסיבה זו, ובמיוחד כדי למנוע נזקים כלכליים עתידיים שעלולים להיות אדירים – כדאי לבחור עורך דין המתמצא היטב בתביעות נגד בנקים, ולאפשר לו לסייע לכם לקבל את מלוא הזכויות שלכם כחוק, ולא משנה מה מצבכם הכלכלי. אם אתם בצד הצודק – שכירת עורך הדין תוכיח את עצמה, ואתם תוכלו להימנע מהרבה מאוד עוגמת נפש, שעלולה הייתה להגיע בשלב מאוחר יותר, אילו הייתם חוששים, מוותרים ונמנעים מלהגיש את התביעה.

האם עורך דין בנקים יכול להבטיח לכם זכייה בתיק?

הפרקליט שלכם לא יכול להגיע עם "תעודת ביטוח", אבל הוא כן יכול למצות את הפוטנציאל של התביעה, ולמזער את הפגיעה בלקוח למינימום האפשרי. כאשר למשל אדם תובע את הבנק, על כך שחוב שצבר תפח בצורה בלתי סבירה בתוך זמן קצר, אין הוא יכול לצפות שהתביעה תוביל לכך שהחוב כולו יימחק כלא היה. עם זאת, סיוע משפטי ותביעה כנגד הבנק על ניהול שרירותי של המקרה מול הלקוח, ייתכן ותצמצם את החוב ואת הריבית המנופחת שהצטרפה אליו ויצרה את הסכום הגבוה שעמו נאלץ הלקוח להתמודד. פתרון כזה הוא למעשה מיטבי עבור מי שנמצא בחוב, ויכול לאחר המשפט שניהל מול הבנק, לקבל תנאים טובים הרבה יותר לניהול החוב ופרעונו, לעומת הסיטואציה שיכולה הייתה להיות ללא הגשת התביעה.

מנהלים תביעה

מתי כדאי לבקש עצה מקצועית מעורך דין, על אף שלא מתכוונים לתבוע את הבנק?

במידה והלקוח חושש מהערכאה המשפטית או בטוח ביכולתו לנהל את העניין שלו מול הבנק בתוך כותלי הבנק עצמו, חשוב שיגיע לשיחות עם ההנהלה כאשר הוא מוכן ויודע בדיוק כיצד להציג את עמדתו. עצות מקצועיות של עורך דין שמתעסק במהלך עבודתו בתביעות שונות נגד בנקים, יוכלו להועיל מאוד בניסיון להשאיר את הסכסוך עם הבנק מחוץ לבית המשפט. במידה וניהול המקרה מידרדרת ואין מגיעים לעמק השווה, מומלץ בהחלט להגיש תביעה.

טיפ לבחירת עורך דין בנקים              

חשוב להכיר היטב את המקרים שבהם עסק עורך הדין שלכם בעבר, ולנסות למצוא פרקליט בעל ניסיון עשיר בייצוג לקוחות בתביעות דומות. היכולת שלכם לבטוח בעורך דין שמייצג אתכם, תתרום רבות לתחושת הביטחון שלכם ולניהול תהליך משפטי הנהיר ללקוח, לקבלת תוצאה משביעת רצון.

 

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
טופס
עורך דין פלילי
הגשת כתב אישום

אחרי שאדם מסויים נעצר בחשד לביצוע עבירה מסויימת, מתחיל נגדו תהליך משפטי ארוך על מנת לקדם את הדיון בנושא. ברגע שהמדינה אוספת מספיק ראיות, מוצאת עדים ומנסחת את כתב האישום,

עורך דין מקרקעין
תמ"א 38 ופינוי בינוי

ביצוע פרויקט של תמ"א 38 ופינוי בינוי חייב להתבצע ע"י חברה אשר מתמחה בתחום, וזאת כדי לגרום לתהליך הזה להסתיים על הצד הטוב ביותר. תמ"א 38 ופינוי בינוי – תוכניות

חדש
עורך דין פשיטת רגל
פשיטת רגל זה לא בדיוק מה שחשבתם

מה עובר לכם בראש כשאתם שומעים את צמד המילים "פשיטת רגל"? סביר להניח שהדבר הראשון שעולה לתודעה, זה תמונה של אנשים מודאגים בעלי מבט רדוף, החוששים שההוצאה לפועל תדפוק על

בניין מגורים
עורך דין מקרקעין
טיפים משפטיים בנושא בניין משותף

בניין משותף מוגדר בחוק כבניין או מקום מגורים שיש בו יותר משתי משפחות שונות. לפיכך נדרש ועד בית שייצג את כלל הדיירים מול קבלנים ורשויות החוק השונות. קבלו מספר טיפים