עורך דין התחדשות עירונית חיוני מתמיד

ידעתם כי נכון לשנת 2020, הפרויקטים של התחדשות עירונית מהווים כ-15% מסך כל התחלות הבנייה בישראל? על פי הערכות שונות של מומחים בתחום הנדל"ן, הנתונים האלו אפילו הולכים להשתנות ולגדול. אם כך, מי עורך הדין שכדאי להסתייע בו כשמבצעים התחדשות עירונית?

כחלק בלתי נפרד מההתחדשות העירונית שמתרחשת בערים שונות בארץ, מבנים כאלו ואחרים עוברים תהליכי שיפוץ נרחבים למדי, כולל תהליכים של תמ"א ותהליכי שיקום, תהליכים של שימור ועוד. בין אם המבנה עומד לעבור תהליך כזה או אחר של התחדשות, עורכי דין יהיו אנשי המקצוע שילוו אתכם באופן הכי מדויק ומקצועי. ואם לדייק זאת אפילו יותר, לעבור תהליכים נרחבים כאלו ללא הסיוע של עורך דין יהיה סוג של משימה הנידונה לכישלון מראש, להתעכבויות וכדומה.

 

עורך דין התחדשות עירונית

עם כל כך הרבה בירוקרטיה, טפסים, פרטים ורישומים מול הרשויות, גם החכמים הכי גדולים בינינו יכולים להתבלבל בקלות. אם כך, ההמלצה הכי גורפת היא הסתייעות באנשי המקצוע הנכונים. במקרים אלו, אתם מוזמנים להכיר את משרד עורכי הדין עמית סלע, עו"ד התחדשות עירונית עם וותק וניסיון של למעלה מ-16 שנות עשייה מוצלחת.

בין אם אתם עומדים לעבור תהליך של התחדשות עירונית מסוג כזה או אחר, חשוב לזכור שבתהליך הזה עומדים להיות מעורבים לא מעט גורמים שונים. בכדי להיות מסוגלים להיות מסונכרנים עם כל אותם גורמים ולצלוח את התהליך על הצד המושלם, תהיה חובה להסתייע בעורכי דין בדיני מקרקעין והתחדשות עירונית.

 

מה הם פרויקטים של התחדשות עירונית בכלל?

אנחנו מדברים למשל על תהליכים של תמ"א 38, שמצריכים ממכם התעסקות בהמון מרכיבים שונים. עד שתגיעו לשלב בו יהיה עליכם לרשום את הזכויות על הנכס בלשכת המקרקעין בישראל, אתם תצטרכו לעבור תהליך ארוך למדי, שאת רוב האנשים הוא בדרך כלל גם יתיש.

מעוניינים להימנע מכל מיני מלחמות התשה? ההמלצה שלנו היא סיוע משפטי כמה שיותר מוקדם בתחילת התהליך. ככל שתתעכבו בשכירת שירותיו של עורך דין התחדשות עירונית, ככה למעשה אתם עשויים ליצור יותר בלגן שהוא יצטרך לסדר בהמשך.

 

ווידוא הזכויות המגיעות לכם בחוק: עו"ד מקרקעין והתחדשות עירונית

בין אם ידעתם זאת או לא, ייתכן כי מגיעות לכם זכויות כאלו ואחרות על פי החוק, זכויות שיהיה כדאי להתעקש עליהן. אתם מוזמנים להסתייע בשירותיו של משרד עו"ד עמית סלע, גם עבור מתן ייעוץ מיוחד ליזמים ולבעלי נכסים.

והכי חשוב, לעולם אל תוותרו על ייעוץ ראשוני ופגישת היכרות עם עורך הדין שילווה את העסקה שלכם, גם אם מדובר בהתחדשות עירונית. ללא פגישת היכרות הולמת, יהיה מאוד קשה להחליט באם ברצונכם לעבוד עם עורך הדין שאיתרתם לאורך זמן. וכידוע לכולנו, פרויקטים של התחדשות עירונית עשויים לפעמים לארך במשך פרקי זמן לא מבוטלים. צריכים ייעוץ נוסף מעורך דין בתחום של התחדשות עירונית? צרו קשר עוד היום עם עו"ד עמית סלע.

בהצלחה!

איש משפט

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מאזניים
עורך דין מקרקעין
מה החוק לגבי הרחבות קיבוצים?

אנשים רבים חולמים לעזוב את החיים הלחוצים והמנוכרים ביישובי המרכז הצפופים, ולעבור לבית צמוד קרקע גדול בקיבוץ או במושב שיתופי. לטובת אלו מכם שעונים להגדרה זו, להלן סקירה קצרה לגבי

פריטי חוק ומשפט
עורך דין מקרקעין
הצד המשפטי של השקעות נדל"ן בארה"ב

השקעות נדל"ן בישראל הן השקעות נחשקות במיוחד, אשר רוב האנשים נמנעים מהם מאחר והן דורשות הון ראשוני משמעותי. כתוצאה מכך, ישראלים רבים בוחנים את האפשרות להשקיע בנדל"ן מחוץ לגבולות המדינה,

עורך דין מקרקעין
תמ"א 38 ופינוי בינוי

ביצוע פרויקט של תמ"א 38 ופינוי בינוי חייב להתבצע ע"י חברה אשר מתמחה בתחום, וזאת כדי לגרום לתהליך הזה להסתיים על הצד הטוב ביותר. תמ"א 38 ופינוי בינוי – תוכניות

עריכת דין
עורך דין מקרקעין
תפקידו של עו"ד מקרקעין

נכס מקרקעין, נכס דלא ניידי (נדל"ן) הם מונחים המתארים יחידת שטח, דירה, בית, נכס מסחרי ואף שטח עם צמחיה, חוץ מאשר אלמנטים ניתנים להזזה, כמו קרוואן למשל. אדם שיש בבעלותו